Barcelona kalon në avantazh ndaj Celta Vigos (VIDEO)

Barcelona ka kaluar në avantazh kundër Celta Vigos në "Estadio de Balaidos"

Autori i golit është mesfushori spanjoll, Jose Manuel në minutën e 15'-të që ka nxjerrë Barçën në epërsi.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 17'-të. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2018, ora 19:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori