Barcelona kalon në avantazh (VIDEO)

Barcelona që në minutën e dytë ka kaluar në avantazh kundër Malagas në "Camp Nou".

Pas një krosimi të Lucas Digne dhe spanjolli Deulofeu me një kërcim madhështor e dërgoi topin në rrjetë, shkruan Albeu.com.

Ndeshja është duke u zhvilluar dhe është minuta 6'. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2017, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori