Barcelona kalon në epërsi ndaj Romës (VIDEO)

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Romës në "Camp Nou".

Është një autogol i shënuar nga mesfushori Daniele De Rossi në minutën e 38'-të.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 40'-të. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2018, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori