Barcelona kalon përsëri në epërsi ndaj Leganes (VIDEO)
Pëlqej
Barcelona ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Leganes në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar është Luis Suarez në minutën e 71'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 75'. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2019, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori