Barcelona kërkon 20 milion euro, për ta lënë të lirë Denis Suarezin
Barcelona kërkon 20 milion euro, për të lënë të lirë Denis Suarezin. Kështu raportojnë mediat spanjolle ditën e sotme, teksa për 24 vjecari kanë shfaqur interes disa skaudra të Premier Ligue.

Gjithashtu Interes për talentin e Barcelonës ka shfaqur dhe Milani që mund ta transferojë në Janar në formë huazimi e më pas me të drejtë blerje.

Ndërkohë Denis Suarez është pjesë e Barcelonës prej vitit 2016, ai ka zhvilluar 45 ndeshje me katalanasit teksa ka shënuar dhe 3 gola. /albeu.com/Shtuar më 16/12/2018, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori