Barcelona kërkon 5 lojtarë e Dortmundit
Barcelona është e interesuar për 5 futbollistë të Borussia Dortmundit. Trajneri i blaugranëve, Luis Enrique është i interesuar që të përforcojë skuadrën në të gjitha pozicionet, përveç portës.
Ai dëshiron 5 nga lojtarët që kanë spikatur më shumë në sezonet e fundit me fanellën e Borussia Dortmund.

Bëhet fjalë për lojtarët, Mats Hummels. Weigle, Gundogan, Reus dhe sulmuesin në super formë Pierre-Emerick Aubameyang, i cili është edhe synimi kryesor. /albeu.com/

Shtuar më 01/11/2015, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori