Barcelona kërkon rikthimin e Thiago Alcantaras
Barcelona pas largimit të Andres Inestat është në kërkim për të gjetur një mesfushorë që ta zëvendësoj.

Objektivi kryesorë i Barcelonës për të zëvendësuar "Don Iniestan" është Thiago Alcantara.

"Blaugrana" është në kontakte me mesfushorin për ta rikthyer përsëri në "Camp Nou", dhe për të arritur këtë thuhet se kanë bërë një ofertë 50 milion eurosh plus kartonin e mbrojtësit francez Lucas Diugne.

Thiago Alcantara, me shumë gjasa do të largohet nga Bayerni dhe Barcelona nuk mund të humbas këtë mundësi për ta rikthyer në skuadër. /albeu.com/

Shtuar më 07/06/2018, ora 09:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori