Barcelona largonë 3 lojtarë në merkaton e janarit
Pëlqej
Ernesto Valverde është duke planifikuar t’i largojë tre lojtarë gjatë afatit kalimtar të janarit për të grumbulluar fonde për blerje të mundshme.

Barca është ende në kërkim të një mesfushori të avancuar pas largimit të Neymar Jr tek Paris-Saint German, dhe objektivi i tyre ishte Countinho i Liverpoolit, shkruan Albeu.com.

Skuadra angleze refuzoi oferta të panumërta nga Katalanasit, për të mbajtur brazilianin e talentuar në "Anfield Road"

Sipas Mundo Deportivo, Barcelona do t’i thotë lamtumirë këtyre futbollistëve nëse oferta të duhura arrijnë për ta në janar: Arda turan, Denis Suarez dhe Rafihna. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2017, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori