Barcelona-Levante, formacionet zyrtare: Katalanasit gati ti afrohen Realit në krye
Barcelona dhe Levante janë gati për luajtur ndeshjen e javës se 22 në "Camp Nou".

Katalanasit kanë mbetur gjashtë pikë larg Realit dhe kërkojnë fitoren për tu afruar.

Këto janë formacionet zyrtare:

Barcelona: er Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba Rakitic, Busquets, De Jong Messi, Griezmann, Ansu Fati.

Levante: Aitor Fernández; Miramón, Vezo, Postigo, Toño Rochina, Campaña, Vukcevic, Melero Roger, Morales
Shtuar më 02/02/2020, ora 20:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori