Barcelona mbledh oferta për Valdezin
Albeu.com
Barcelona thuhet se është e pakënaqur me formën e portierit të vet, Victor Vadez, ashtu që ka filluar të mbledhë oferta për të, si dhe të kërkojë një mbrojtës tjetër të portës.Zërat thonë se numër një në listën e dëshirave për pozitën e portierit të Barcelonës, është Diego Lopez nga Villarreal.

Derisa Valdez nuk gjen një angazhim të ri, sigurisht që sezonin e ardhshëm do të jetë portier i dytë tek klubi katalunas.
Shtuar më 11/05/2008, ora 04:34
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori