Barcelona me 5 gola porosit Mbretërit: Mësoni futboll (VIDEO)

29.11.2010 - Përfundon takimi midis Barcelonës dhe Realit të Madridit ku Barcelona ka shkatërruar Realin 5-0.
Pëlqej
David Villa përballë Casillas
Përfundon takimi midis Barcelonës dhe Realit të Madridit ku Barcelona ka shkatërruar Realin 5-0. Dy gola të shpejtë të Xavit në minutën e 10 dhe Pedro në minutën e 19 kanë hedhur Knock Out Realin e Mourinhos I cili nuk ka rregjistruar asnjë moment të mirë në këtë sfidë.

Në pjesën e dytë katalanasit shënojnë edhe 2 gola të tjerë, në minutat 54 dhe 58 me të njëjtin autor, David Villa dhe lojtarët e Realit luten që kjo sfidë të mbarojë sa më shpejt.

Në minutën e 92 i riu i sapofutur Jeffren shënon dhe golin e pestë duke e bërë këtë sfidë të mrekullueshme nga njëra anë dhe qesahrake nga ana tjetër ku Mourinho të paktën e ka mbajtur fjalën kur tha se kjo ndeshje do të kënaqë publikun. Barcelona i ka kënaqur të gjithë. (albeu.com)Shikoni golat dhe më poshtë edhe 15 fotografitë e ndeshjes:

videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/OC6zsDb5rKznNOmT1PJZ/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">
Shtuar më 29/11/2010, ora 21:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori