Barcelona me një komunikatë zyrtare për talentin francez, Ousmane Dembele (FOTO LAJM)

Ousmane Dembele është gati përfundimisht për të luajtur për Barcelonën pas më shumë se tre muaj e gjysmë.

Barcelona me anë të një komunikate zyrtare e ka konfirmuar se Ousmane Dembele është shëruar plotësisht dhe është i gatshëm për të luajtur.

Francezi mungon që tre muaj e gjysmë, pas një lëndimi të rëndë që kishte pësuar, ku u detyrua të operohej në Finlandë.

Tashmë ai është gati dhe do të luajë në ndeshjen ndaj Celta Vigos. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2018, ora 23:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori