Barcelona merr lajmin e mirë nga Sergio Busquets
Sergio Busquets është gati të rinovojë kontratën me Barcelonën.

Sipas “ESPN”, mesfushori është shumë i lumtur në “Camp Nou” dhe edhe drejtuesit e klubit janë të kënaqur me paraqitjet e tij.

Kontrata aktuale e tij skadon më 2021. Kujtojmë që Busquets kërkohet nga Pep Guardiola te Manchester City.

Shtuar më 21/09/2018, ora 23:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori