Barcelona merr vendimin për Neymar
Neymar është përfolur kohët e fundit në media se mund ti bashkohet Barcelonës ndërsa për shkak se nuk ndihet i lumtur te PSG-ja.

PSG i ka vënë një shifër të frikshme teksa kërkon 300 milionë euro për të lënë të lirë Neymarin dhe nuk dëshiron të bëjë aspak zbritje.

Së fundmi prestigjozja franceze "L’Equipe", raporton se Barcelona ka hequr dorë përfundimisht nga nga Neymar.

Ndërkohë, Neymar u largua në verën e vitit 2017 nga Barcelona për shifrën rekord 222 milion euro duke u bërë kështu lojtari më i shtrenjtë në historinë e futbollit. /albeu.com/


Shtuar më 01/08/2019, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori