Barcelona në situatë alarmante para ndeshjes me Levanten, nuk stërvitet as Vidal
Te Barcelona po mbizotëron një situatë alarmante kohët e fundit. Skuadra ka një numër shumë të pakët lojtarësh në dispozicion pasi largoi 4 lojtarë në merkaton e janarit dhe disa tjerë të dëmtuar.

Pak orë para ndeshjes me Levanten, Setien ka në dispozicion vetëm 15 lojtarë pasi ditën e sotme as Vidal nuk është stërviutur me ekipin dhe pritet mos jetë i disponueshëm.

Nuk dihet si të veprojë trajneri në një situatë tillë kur numri i lojtarëve në dispocion është jasht normales. /albeu.com/

Shtuar më 01/02/2020, ora 19:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori