Barcelona niset drejt Celtas me 4 mungesa titullarësh
Pëlqej
Ernesto Valverde do të udhëtojë drejt kundër Cetla Vigos të martën mbrëma për të diskutuar një tjetër 3 pikësh.

Tekniku nuk do të ketë në dispozicion Sergio Busquets, Ivan Raktici, Gerard Pique dhe Andres Iniestan.

Kjo është lista e plotë e Barcelonës për ndeshje kundër Celta Vigos:

Ter Stegen, Cillessen, Sergi Roberto, Semedo, Umtiti, Yerry Mina, Vermaelen, Jordi Alba, Digne, Paulinho, Andre Gomes, Denis Suarez, Coutinho, Messi, Suarez, Dembele, Aleix Vidal and Paco Alcacer. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori