Barcelona nënshkruan sërish me Ronaldinhon
Ronaldinho është rikthyer përsëri në Barcelonë, por jo si lojtar aktiv.

Braziliani 36-vjeçar që në mesin e viteve 2003 dhe 2008 ia ktheu famën Barcelonës, tani do të marrë një rol tjetër në klubin katalanas.

Barcelona ia ka dhënë atij rolin e ambasadorit.

Barcelona do ta hapë më 6 shtator një zyre të re në Nju Jork, ShBA, për t’u rritur ndërkombëtarisht, dhe kjo gjë e ka rikthyer Ronaldinhon në klub./Albeu.com/
Shtuar më 03/09/2016, ora 19:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori