Barcelona nuk është më e interesuar për Paul Pogban
Drejtori i Barcelonës për transfere Ariedo Braida e ka pranuar që klubi i tij nuk do të bëj lëvizje për të blerë yllin e United, Paul Pogba.

E ardhmja e Pogbas në Old Trafford ishte në dyshim pas një sezoni me plot turbullira në vitin 2017-18.

“Janë disa gjëra që mund ti them dhe ka disa gjëra tjera që nuk mund ti them, ndryshe do të dënohem”, ka thënë ai kur është pyetur nga gazetarët nëse ndihet i qetë në United.

Pavarësisht spekulimeve, Braida ka thënë se skuadra e tij nuk duket se do të bëj më ofertë për mesfushorin.

“Nuk mendoj se ne do të bëjmë lëvizje për Pogban, por ai është një lojtar i madh”, tha ai për Radio Sportiva.
Shtuar më 14/08/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori