Barcelona nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e pestë ndaj Gironas (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona duket e pangopur ndaj Gironas ku ka shënuar edhe golin e pestë në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar golin është Philippe Coutinho në minutën e 66'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 68'-të. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori