Barcelona nuk ndal, shënon edhe golin e tretë kundër Levantes (VIDEO)
Pëlqej
Barcelona ka shënuar edhe golin e 3 kundër Levantes në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar është ylli argjentinas, Lionel Messi në minutën e 54'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 58'. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori