Barcelona nuk përfiton nga humbja e Raalit, mposhtet nga Getafe (VIDEO)
Barcelona ka pësuar humbjen e parë këtë sezon në La Liga.

Me rezultatin minimal 1:0, Barcelona ka parë veten të lëshojë tri pikë të rëndësishme në ndeshjen ndaj Getafe.

Ishte minuta e 56’ kur Getafe fitoi një penallti dhe atë penallti e ktheu në gol Mata.

Barcelona tentoi deri në fund, por asnjë rast nuk u konkretizua me gol.

Kështu, Barcelona numëron shtatë pikë në katër ndeshje, kurse Getafe shkon në kuotën e 10 pikëve.
Shtuar më 17/10/2020, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori