Barcelona ofron 25 milion euro për yllin e Dortmundit

Barcelona kërkon përforcime në mbrojtje ku së fundmi ka shënjestruar ylline Borussia Dortmundit, Rahpel Guerrior.

Katalanasit janë gati të ofrojnë deri në 25 milion euro dhe jo më shumë duke parë që portugezit i skadon kontrata me klubin gjerman sezonin e ardhshëm.

Ndërkohë, për Guerreiron janë shumë skuadra të interesuara.
Shtuar më 15/06/2019, ora 12:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori