Barcelona ofron para plus Dembelen për Mohamed Salah
Pëlqej
Barcelona është e gatshme të ofrojë talentin francez Ousmane Dembele plus para për sulmuesin e Liverpoolit, Mohamed Salah këtë verë.

Siç raporton e përditshmja spanjolle "Don Balon", skuadra nga Camp Nou po e sheh Salahun si një alternativë të mundshme ndaj sulmuesit të Atletico Madrid, Antoine Griezmann.

Thuhet se Barcelona mund të detyrohet të kthehet në pistën Salah nëse kampionët e La Ligas dështojnë të sjellin GriezmannCamp Nou.

Barcelona do të duhet të ofrojë para dhe Dembele nëse kampioni spanjoll ka ndonjë shpresë për të siguruar nënshkrimin e Salahut këtë verë.

Salah shënoi 32 gola në Premier League sezonin e kaluar pasi afrikani u transferuan në Liverpool prej një marrëveshje rreth 39 milionë euro nga gjigantët e Serie A, AS Roma. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2018, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori