Barcelona operacion flash, Mahrez gati për tu veshur
Barcelona ka bërë nje goditje të menjëhershme.

Ekipi katalan ka nisur drejtorin sportiv drejt Anglisë, i cili ka takuar Mahrez dhe i ka ofruar kalimin tek kkubi katalanas.

Algjeriani është shprehur i gatshëm, madje sot i ka bërë të qartë pubkikisht klubit kërkesën për tu larguar. /albeu.com /
Shtuar më 08/06/2017, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori