Barcelona përballet me zemërimin e tifozëve, Dembele nuk mjaftoi
Pëlqej
Barcelona ka prauar se kjo merkato ka dhuruar fryte të kalbura.

Sekretari teknik Robert Fernandez dhe drejtori sportiv Albert Soler do të dalin ditën e sotme para medianve. Kjo pasi klubi ka njoftuar se do të dalin në një konferencë shtypi për mbylljen e merkatos, përcjell Albeu.com.

Dita e fundit e merkatos u rezervua vetëm për huazimin e Munir El Haddadi tek Alaves. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 09:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori