Barcelona përgatit 35 milion euro për brazilianin e Chelsea-t
Barcelona i është rikthyer dhe njer interesimit për Willian. Sipas presigjozes "The Sun", katalanasit po përgatitin një ofertë prej 35 milionë euro për anësorin e Chelsea-t.

Kontrata e brazilianit skadon më 30 qershor 2020 dhe ai ende nuk e ka rinovuar. /albeu.com/
Shtuar më 05/05/2019, ora 09:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori