Barcelona përmbys gjithçka ndaj Sevillas (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona ka përmbysur rezultatin ndaj Sevillas në "Stade Ibn Batouta"

Ai që ka shënuar është francezi, Ousmane Dembeleminutën e 78'.

Ndehsja po zhvillohet dhe Barcelona është afër triumfit në Superkupën e Spanjës. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori