Barcelona piketon bomberin e Eintracht Frankfurt
Një nga surprizat më të mëdha të këtij sezoni është Luka Jovic. Sulmuesi i Eintracht Frankfurt është këthyer në një bomber teksa ka shënuar 15 gola këtë sezon, shkruan Albeu.com.

Në javët e fundit emri i sulmuesit serb ka qenë i lidhur me PSG, Bayern dhe Real Madrid, por Barcelona mbetet është më e avantazhuar kjo për faktin se kërkon me cdo kusht të gjejë pasuesin e Suarezit.

Ndërkohë Barcelona ka gati një ofertë 60 milionë euro për të bindur gjermanët ta lenë të lirë sulmuesin e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori