Barcelona piketon bomberin e Evertonit
Barcelona është në kërkim të një bombëri për seoznin e ardhshëm. "Sipas Marca", katalanasit duke se ka kanë gjetur pasuesin e Suarezit teksa objektivi kryesor tashmë është braziliani i Evertonit Richarlison.

Marrëdhëniet me klubin e Liverpool janë të shkëlqyera, pasi Andre Gomes, Digne dhe Yerry Mina u transferuan verën e kaluar te klubi anglez.


Ndërkohë Richarlison këtë sezon ka shënuar 12 gola në 29 ndeshje në Premier League me fanellen e Evertonit. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2019, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori