Barcelona, plani 2013-14 (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Portali sportiv katalanas "Sport.es" ka zbuluar planin e Barcelonës përsa i përket sezonit 2013-14. Media shumë pranë klubit blaugrana shkruan për largimet, afrimet dhe rikthimet e mundshme në kampin katalanas, duke zbuluar disi edhe pikëpyetjet e merkatos europiane.

Disa emra janë të paprekshëm te Barcelona, ndërsa disa të tjerë janë me valixhet gati. Por ka edhe nga ata, produkte të "La Masias", që priten të riveshin fanellën e Barcelonës. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2013, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori