Barcelona pret Chelsean për hesapet e fundit, ja si mund të rreshtohen skuadrat
Pëlqej
Barcelona dhe Chelsea do të takohen në Camp Nou për hesapet e fundit para kalimin në fazën tjetër të Championsit.

Pas barazimit në ndeshjen e parë anglezët iu duhet një gol të kaluar tutje, dhe për të mos toleruar më golat e katalanasve.
Sa u përket formacioneve, Ernesto Valverde do të ketë në dispozicion edhe Andres Iniestan

Më poshtë janë formacionet e mundshme:

Barcelona: Ter Stegen; Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Jordi Alba; Rakitic, Busquets, Iniesta; Paulinho; Suarez, Messi.

Chelsea: Courtois; Rudiger, Azpilicueta, Christensen; Moses, Fabregas, Kantè, Alonso; Pedro, Willian, Hazard./albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori