Barcelona prezanton fanellën e Rey Manaj para ndeshjes me Getafen (VIDEO)
Barcelona dhe Getafe do të përballen kundër njëra tjetrës nga ora 16:00 në kuadër të Ligës spanjolle.

E për këtë ndeshje është i ftuar edhe futbollisti shqiptar, Rey Manaj.

Madje përmes një video të publikuar nga Barcelona shihen fanellat e të gjithë futbollistëve të Barcelonës e po ashtu edhe ajo e futbollistit shqiptar.

Siç duket me shumë gjasa Manaj do të inkuadrohet në lojë nga trajneri i Barcelonës, Setien.
Shtuar më 15/02/2020, ora 14:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori