Barcelona realizon goditjen e madhe, brenda 48 orëve mbyll akordin me yllin e Ajaxit
Në Spanjë e bëjnë të sigurtë kalimin e Frankie De Jong te Barcelona. Gjithashtu thuhet se Brenda 48 orëve të ardhmshme katalanasit mbyllin akordin me yllin e Ajaxit.

Ndërkohë bëhet e ditur se mesfushori do ti kushtojë Barcelonës plot 75 milion euro duke mposhtur konkurrencën e shumë skuadrave të mëdha europiane si PSG, Bayern Munich dhe Manchester City. /albeu.com/

Shtuar më 10/01/2019, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori