Barcelona shënon dy herë në 10 minuta përballë Valencias (VIDEO)

Barcelona e ka nisur vrullshëm ndeshjen përballë Valencies në “Camp Nou”, ku ka shënuar 2 gola në 10 minutat e para.

Nga lojtari që duket se do të jetë zbulimi i vitit, Ansu Fati ka dërguar topin në rrjetë në minutën 2’ dhe dhuroi një super assist për De Jong në minutën e 7’.

Tifozët duket se do shijojnë një mbrëmje spektakolare.
Shtuar më 14/09/2019, ora 21:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori