Barcelona shënon golin e avantazhit (VIDEO)
Barcelona ka arritur të gjejë golin e avantazhit përballë Vallecano, shkruan Albeu.com.

Ai gol i pësuar nga De Tomas tronditi disi blaugranat të cilët menjëherë shtuan presion dhe arritën të barazonin më Pique brenda pjesës së parë.

Teksa filloi pjesa e dytë mbrojtësi anësor Semedo arriti të fitonte një penallti e cili u godit saktë nga kapiteni i skuadrës Lionel Messi në minutën e 50’.

Tashmë po luhet minuta e 63’. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2019, ora 19:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori