Barcelona shkatërron Betisin, Messi shënon golin e dytë personal (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona po shkatërron Real Betisin me shifrat 4-0 në "Estadio Benito Villamarín".

Është përsëri Messi ai që i dërgon shifrat në 4-0 për katalanasit në minut1%n e 80'-të.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 82'-të. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori