Barcelona 'shpartallon' Sevillan në 8 minuta (VIDEO)

Barcelona eshte duke mposhtur bindshem 3-0 Sevillian, pas golit te Suarez në minuten e 27' erdhen golan e Vidal në të 32' dhe Dembele në të 35'.

Një avantazh që askush se parashikonte në këtë ndeshje.
Shtuar më 06/10/2019, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori