Barcelona, spektakël ndaj Realit edhe në "El Classico"-n e fëmijëve (VIDEO)
Barcelona ka treguar një performancë fantastike këtë vit në La Liga dhe Champions League, por veçanërisht në Spanjë, ku është treguar shumë mbi rivalin e përjetshëm, Realin e Madridit.

Dhe, diçka të tillë vazhdon ta tregojë edhe në akademinë e saj. "La Masia" e klubit katalanas, në një takim në ditët e fundit, fitoi me shifrat e thella, 6-0, ndaj Realit, edhe në takimin për moshat U-10.

Performancë fantastike e ekipit të fëmijëve, që pasqyrohet edhe me gola fantastikë.
Shtuar më 21/03/2019, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori