Barcelona takohet me agjentin e mbrojtësit të Interit
Barcelona është takuar me agjentin e qendërmbrojtësit të Interit, Milan Skriniar, për një mundësi të transferimit në muajin janar.

Kjo nuk është hera e parë që lojtari është lidhur me një largim nga Milano, pasi për të është interesuar edhe Manchester Unitedi gjatë verës.

Barcelona mund të mbetet pa Samuel Umtitin, i cili mund të mungojë më shumë se 6 muaj për shkak të lëndimit, dhe kështu klubi katalanas dëshiron ta transferojë lojtarin qysh në merkaton e janarit.
Shtuar më 29/09/2018, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori