Barcelona tenton si rrallëherë të rrëmbejë talentin e Real Madridit
Barcelona kërkon të transferojë talentin e Real Madridit, Cesar Gelabert.

Për të është në garë dhe Arsenali, por mediat në Spanjë shkruajnë për një interesim të madh ka shfaqur edhe rivalët katalanas.

19-vjeçari ka zhvilluar ndeshje shumë të mira me të rinjtë e Realit dhe shumë shpejt pritet të jetë pjesë e merkatos pasi shumë klube interesohen për të.

Nëse Barça arrin ta bindë, do të ishte një goditje e bujshme.
Shtuar më 08/04/2020, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori