Barcelona thellon rezultatin përballë Lyon (VIDEO)


Goli i Lyon ndezi shpresat për miqtë të cilët shpresuan te një barazim I mundshëm në këtë sfidë mirëpo nuk është i këtij mendimi Leo Messi i cili shënoi golin e dytë përsonal dhe të tretin për Barcelonën.

Argjentinasi arriti të shënojë në minutën e 78 por vetëm 3 minuta më vonë mendoi mbrojtësi Pique në të 81 për shënuar edhe golin e 4-tët atë nock out.

Ndeshja është drejt fundit pasi po luhet minuta e 85’. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2019, ora 22:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori