Barcelona u vihet pas tre super talenteve hollandez
Pëlqej
Stafi teknik i Barcelonës po lëviz nëpër Eropë për të vëzhguar futbollisët e rinj që po spikatin në kmapionate të ndryshme.

Sikurse zbulon e përditshmja holandeze De Telegraf, Jose Maria Bakero ka qenë në tribunë në ndeshje Zëolle-Ajax, për të parë nga afër talentet e “harkëtarëve” sulmuesin Justin Kluivert (është djali Patrick Kluivert), meborjtësin De Ligt dhe dy mesfushorët De Jong dhe De Beek.

Vëmendja më e madhe duket se është për Justin Kluivert, i cili në fakt pëlqehet nga klubet më të mëdha në Europë, si Manchester United dhe Reali i Madridit./albeu.com/
Shtuar më 20/02/2018, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori