Barcelona vazhdon me fitore (VIDEO)
Lionel Messi
Futbollistët e Barcelonës kanë shënuar fitoren e nëntë në Primera. Në kuadër të xhiros X, të Kampionatit spanjoll të futbollit, Barcelona ka fituar kundër Celta Vigos me rezultat 3:1.

Kësaj radhe nuk ka shënuar Messi, por Adriano, David Vila dhe Gjordi Alba. Golin e nderit për Celta Vigon e ka shënuar Mario Barmeho. /albeu.com/

Shtuar më 03/11/2012, ora 21:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori