Barcelona vendos çmimin për Coutinho
Brazilini i ardhur në Janarin e vitit të shkuar te Barcelona nuk po gjen hapësirat e mjaftueshme , shkruan Albeu.com

Me një Dembele i cili duket se e ka gozhduar pazicionin e tij si titullar në fushë falë paraqitjeve mjaft të mira, Coutinho do ti duhet të bëjë valixhet gati.

Për brazilianin Barcelona ka vendosur edhe çmimin për të gjithë ato skuadra që dëshirojnë shërbimet e tij.

100 milion euro është çmimi që skuadra ka vendosur për kartonit e lojtarit një shifër jo e lartë kjo duke e mar parasysh vlerën me të cilën Barcelona e mori nga Liverpool ka një ulje.

Në garë për të nënshkuar me Coutinho janë shumë skuadra ku më pretendentet për të nënshkruar me të janë , Chelsea, Manchester United dhe PSG. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2019, ora 23:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori