Barcelona vendos për Boateng
Gjatë merkatos së dimrit, Barcelona bëri një nga transferimet më të çuditshme që kanë ndodhur ndonjëherë.

Kampionët e La Ligas, huazuan me të drejtë blerje Kevin-Prince Boateng nga skuadra e Sassuolos.

Pas gjysmë sezoni, Barca ka vendosur që mos ta blej kartonin e ganezit.

Boateng ka zhvilluar vetëm 301 minuta nga transferimi i tij në Barcelonë, 239 në La Liga dhe 62 në Copa del Rey.
Shtuar më 09/06/2019, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori