Barcelona - Villarreal, formacionet zyrtare


anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen BarcelonaVillarreal.

Barcelona luan sot ndeshjen e parë në La Liga këtë edicion, kur pret skuadrën e Villarreal.

Katalanët do të luajnë po ashtu për herë të parë nën urdhrat e Ronald Koeman në kuadër të La Liga.

Ndeshja mes Barcës dhe Villarreal fillon në ora 21:00.
Shtuar më 27/09/2020, ora 19:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori