Barcelona zgjedh se ku do e shesë Arda Turan
Pëlqej
Mesfushori turk, Arda Turan, ka shumë kohë që nuk është më lojtar i rëndësishëm në Barcelonë.

Lojtari ka patur probleme të shumta dhe nuk po gjen dot zgjidhje.

Klubi i Barcelonës ka menduar t’ia ofrojë lojtarin skuadrës italiane, Milanit.

Agjenti i Ardas ka rënë dakord duke parë gjendjen e vështirë që po kalon lojtari dhe klubet do të fillojnë shumë shpejt bisedimet. /albeu.com/

Shtuar më 05/01/2018, ora 00:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori