Barcelonës i mjafton një gol për të mposhtur në derbi Espaynol (VIDEO)
Barcelona me shumë mund ja ka dalë të mposhtë minimalisht 1-0 në derbin katalanas ndaj Espaynol.

Pas një pjese të parë pa gola ishte Suarez ai që zhbllokoi shifrat në minutën e 56 duke dërguar topin në rrjetë.

Vlen të theksohet se të dyja ekipe e mbyllen me nga një lojtar më pak pas daljeve me karton të kuq të Fati dhe Lozano.

Ndërkohë, Barcelona mban vendin e dytë me 76 pikë një më pak se Reali që luan të premten në shtëpi ndaj Alaves. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2020, ora 23:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori