Barcelonës nga sot i lind e drejta përsëri të blejë futbollistë të Liverpoolit
Klubi i Barcelonës deri dje nuk ka pasur mundësi të blente futbollistë të Liverpoolit.

Kjo pasi në kohën kur Barcelona e kishte blerë Coutinhon, në kontratën e shitblerjes të bërë në vitin 2018 thuhej se klubi katalunas nuk ka të drejtë të blejë ndonjë futbollistLiverpoolit në dy vjetët e ardhshëm.

Tashmë janë bërë dy vjet dhe Barcelona ka mundësi të tentojë të blejë ndonjë futbollistLiverpoolit.

Në të kaluarën, Barça ka qenë e interesuar për Bobby Firminon dhe Salahun.
Shtuar më 01/07/2020, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori