Bartomeu siguron: Besim të plotë te Luis Enrique
Në takimin e përvitshëm para Krishtlindjeve mes Barcelonës dhe medias, presidenti i klubit katalanas, Josep Maria Bartomeu, ka prekur disa tema mes të cilave edhe konfirmimin në krye të pankinës të Luis Enriques.

"Besojmë se viti 2015 do të jetë një vit shumë i rëndësishëm për këtë skuadër, kemi besimplotë te trajneri ynë. Ky ka qënë një vit shumë i vështirë në shumë pikëpamje, por jemi plot shpresa për të ardhshmin", ka thënë numri i Barcelonës.

Një deklaratë edhe për dhunën në futbollin spanjoll: "E drejtë të vazhdohet me tolerancë 0 kundër disa subjekteve. Siguria duhet të qëndrojë në nivele të larta". /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2014, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori